Podunajské Biskupice
Mestská časť

Vitajte v Podunajských Biskupiciach.

Miesto stvorené pre život, miesto ideálne pre vás. Šport, zábava, kultúra, rodina a práca na jednom mieste

PONUKA PRÁCE – pracovník referátu rozpočtu

MESTSKÁ ČASŤ
BRATISLAVA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE
M i e s t n y   ú r a d
Trojičné námestie 11, 821 06 Bratislava

Mestská časť Bratislava – Podunajské Biskupice  hľadá do pracovného pomeru pracovníka referátu rozpočtu

Požadované vzdelanie :  úplné stredoškolské, vysokoškolské

Iné požiadavky:               bezúhonnosť, samostatnosť a zodpovednosť

Platové podmienky:        funkčný plat v zmysle zákona č.553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme –v závislosti od praxe

Pracovná náplň:

  • zabezpečuje práce súvisiace s  tvorbu programového rozpočtovania mestskej časti, rozpočtovaním mestskej časti podľa platnej ekonomickej a funkčnej rozpočtovej,  kontrola a import údajov z rozpočtu mestskej časti  do systému RIS, vyhotovovaním  rozpočtových opatrení súvisiace so zmenami rozpočtu a vedenie  ich operatívnej  evidencie
  • zabezpečuje vystavovanie, evidenciu a sleduje platby odberateľských faktúr, zabezpečuje  činností spojených s poskytnutím a vyúčtovaním dotácií,

Záujemcovia môžu podať písomnú žiadosť do 28.2.2020 spolu so životopisom osobne do podateľne Miestneho úradu počas stránkových hodín alebo e-mailom na adresu:

peter.magat@mupb.sk

alebo zaslať poštou na adresu:

Miestny úrad Bratislava – Podunajské Biskupice
Trojičné námestie 11
825 61  Bratislava 214

Prílohy

Ponuka práce-EaSM.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 86,54 kB
Dátum vloženia: 11. 2. 2020 14:18
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 2. 2020 14:23
Autor: Správca Webu

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Dátum a čas

Dnes je pondelok, 24.2.2020, 8:52:33

Aktuálne počasie

dnes, pondelok 24. 2. 2020
10 °C 7 °C